Знай наших

Почесним знаком Федерації профспілок України "За розвиток соціального партнерства" нагороджено Володимира Петровича Пащенка, директора підприємства облспоживспілки "Малинський кооперативний ринок".

Володимир Петрович – сильний і грамотний керівник, вимогливий до себе і своїх підлеглих, принциповий і далекоглядний, відповідальний та доброзичливий. За дванадцять років керівництва ринком повністю провів модернізацію та технічне переоснащення його матеріально-технічної бази. Лише за останні три роки на підприємстві введено в дію павільйони – "Молочний", "М'ясний, "Рибний" та "Овочевий", які докорінно змінили обличчя ринку, надавши йому вигляд сучасного торговельного центру.

Як, керівник, Пащенко плідно співпрацює із первинною профспілковою організацією, сприяє здійсненню нею функцій щодо захисту соціально-економічних прав та інтересів працюючих.
 
 У 2012 році первинна профорганізація ринку зайняла перше місце у Всеукраїнському огляді-конкурсі на кращу профспілкову організацію, а у 2013-ому – отримала диплом Федерації профспілок України в огляді-конкурсі "На кращий колективний договір у сфері споживчої кооперації".

Три останні роки підприємство стає переможцем регіонального туру Всеукраїнського рейтингу "Сумлінні платники податків". А Всеукраїнський журнал "Быть лидером" визнав Володимира Петровича Пащенка лідером-керівником у своїй сфері за 2012 рік.
За багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у розвиток споживчої кооперації України та з нагоди 92-ої річниці Міжнародного дня кооперації Володимир Петрович удостоївся почесної трудової відзнаки "Знак Пошани" Центральної спілки споживчих товариств України (Укоопспілки).Нагрудним знаком Федерації профспілок України нагороджено Валентина Васильовича Григоренка, директора підприємства облспоживспілки "Новоград-Волинський кооперативний ринок "Урожай".

Тридцять років очолює Валентин Васильович ринок. І весь цей час, у своїй щоденній праці активно впроваджує передові методи господарювання і надання ринкових послуг жителям міста і району. Багато зусиль докладає до зміцнення матеріально-технічної бази підприємства, поліпшення умов праці і захисту соціально-економічних прав та інтересів працівників ринку. Разом із профкомом активно сприяє їхньому оздоровленню та оздоровленню їхніх родин. Лише у минулому році оздоровлено 28 працівників ринку, а це 70 відсотків від загальної чисельності.

Директор ринку успішно співпрацює з місцевими органами влади, надає, при потребі, благодійну допомогу тим, хто її потребує. Саме за цю діяльність, у 1999 році Григоренко був нагороджений орденом "Святого князя Володимира", а у 2010-ому – Почесною трудовою відзнакою "Знак Пошани" Центральної спілки споживчих товариств України. (Укоопспілки).