Вітання

Анатолій Арсентійович Новік прийшов у споживчу кооперацію, маючи уже певний досвід роботи на освітянській ниві, бо ж за фахом педагог, на комсомольській і партійній роботі, на посаді голови Чуднівського райвиконкому.

У споживчій кооперації розпочав старшим інструктором оргвідділу облспоживспілки, затим очолив правління Радомишльської райспоживспілки і у 1978 році його призначили директором підприємства облспоживспілки "Житомирська універсальна база".

Саме на цій посаді і у цьому колективі Анатолій Арсентійович найбільше себе самореалізував. На базі на повну силу і потужність розкрився його творчий потенціал, риси керівника, господаря, його громадянська позиція, бажання і вміння жити для людей, свого рідного Полісся і всієї України. У значній мірі його заслуги були у тому, що база постійно була переможцем Всесоюзного і республіканського змагання, що її відвідували з метою запозичення досвіду роботи зарубіжні колеги, що мало не всю область вона повністю забезпечувала промисловим товаром і частково – продовольчим. Близько двох десятків років керував Анатолій Арсентійович Новік підприємством, колектив якого об’єднував того часу, а були це 70-ті – 80-ті роки, близько чотирьохсот працівників.

Його багаторічна сумлінна праця, особистий внесок у розвиток споживчої кооперації області і всієї України були відзначені численними нагородами, у тому числі найвищою почесною трудовою відзнакою "Знак Пошани" Центральної спілки споживчих товариств України (Укоопспілки) та медаллю "За трудову доблесть".

І ось вельми знаному і шанованому ветерану споживчої кооперації виповнюється 80 років!

Журавлиним ключем відлітають літа,
Сивина посріблила вже скроні,
Тільки в серці у Вас та ж струна золота,
Теж тепло незгасиме в долонях.

Правління Спілки споживчих товариств області та обком профспілки працівників системи щиро вітають Вас, Анатолію Арсентійовичу, з великим і славним ювілеєм, бажають Вам, Вашій сім'ї і родині миру, злагоди, благополуччя і добра. Здоров'я Вам і довголіття!