Вітаємо з ювілеєм!

В І Т А Є М О !

Степана Максимовича Григор'єва – голову правління Спілки споживчих товариств Житомирської області з ювілейним днем народження, який він  відзначив 24 квітня.
     
Степан Максимович Григор'єв народився на Житомирщині. Навчаючись у Львівському торгово-економічному інституті на факультеті "Товарознавство і організація торгівлі промисловими товарами",  з-поміж своїх одногрупників вирізнявся  зрілим і високим почуттям відповідальності, працелюбності, особистої причетності до загальних справ колективу, що дало підстави керівництву Шабської міжрайбази Одеської облспоживспілки призначити студента Григор'єва на вакантну посаду товарознавця, виписати йому трудову книжку  і переддипломну практику зарахувати  до стажу роботи.

Самостійну трудову діяльність молодий спеціаліст розпочав у Южно-Сахалінському рибкоопі на посаді начальника торгового відділу, а невдовзі був призначений заступником голови правління. Далі була служба  в армії, повернення на рідну Житомирщину.

Посади заступника, затим голови правління Ружинської райспоживспілки, робота у партійних органах та органах виконавчої влади передували обранню його, 7травня 1987 року, головою правління облспоживспілки.

Очолюючи всі ці роки обласну кооперативну організацію, Степан Максимович зробив вагомий внесок у її розвиток та зміцнення, віддаючи справі  розбудови глибокі знання  та багатий професійний і життєвий досвід. Завдяки його вмілому керівництву, споживча кооперація області успішно долає усілякі економічні негаразди і, зберігаючи цілісну та  структуровану систему, яка сьогодні представлена усіма членськими районними кооперативними організаціями, працює прибутково, нарощуючи власні оборотні кошти організацій  і підприємств, поліпшуючи розрахунково-платіжну дисципліну та збільшуючи інвестиції у зміцнення  матеріально-технічної бази.

Окрім основної роботи Степан Максимович завжди у гущі подій міста і області, веде активну громадську діяльність. Він обирався депутатом Ружинської районної ради 15 і 16 скликань, Коростенської міської ради 18, 19, 20 скликань та обласної ради 21 і 22 скликань.

 Звання "Заслужений працівник сфери послуг України", орден "За заслуги ІІІ ступеня", Грамота Верховної Ради України "За заслуги перед українським народом", Золотий Знак "СООР Україна" та Почесна трудова відзнака правління Укоопспілки "Знак Пошани", Почесні знаки Федерації профспілок України "За розвиток соціального партнерства" і "Профспілкова відзнака", численні Почесні грамоти, Грамоти і Подяки  органів державної влади різних рівнів – ось далеко неповний перелік нагород, якими високо і достойно відзначена багаторічна сумлінна і ефективна праця та активна життєва позиція Степана Максимовича Григор'єва.
Вельмишановний Степане Максимовичу! Щиросердно вітаємо Вас із зрілим, мудрим, солідним і поважним Ювілеєм! Здоров'я Вам, здоров'я і ще раз здоров'я на многії і благії літа.

                             Дай Вам Бог до сотні літ
                             Душею й серцем не старіть
                             І щоб найкращі почуття
                             Вас хвилювали все життя.
                                                                   
  З глибокою шаною і повагою – правління Споживспілки, 
президія галузевого обкому 
профспілки та працівники апарату правління.


*************************

Шановний Степане  Максимовичу!

Понад три десятки літ ми живемо і трудимося з Вами єдиною, спільною, кооперативною родиною.  Саме завдяки Вам, Вашому таланту керівника, Вашій мудрості, далекоглядності, виваженості,  принциповості і наполегливості помноженим на доброзичливість і щирість, стосунки у нас будуються на взаєморозумінні, взаємоповазі і взаємній довірі. Ми разом радіємо загальним трудовим успіхам і перемогам, яких було незлічимо багато, разом переймаємося нашими бідами та сумуємо в разі невдач. А особисте свято одного спілчанина у нас є загальним, колективним святом.
Отож і Ваш ювілей, Степане Максимовичу, є для кожного із нас  святом. Від того наші вітання Вам найтепліші, побажання найдобріші, а вдячність наша, як беззмінному і не замінимому керманичу – безмірно велика.
       

          Журавлиним ключем відлітають літа,
          Сивина посріблила вже скроні,
          Тільки в серці у Вас та ж струна золота,
          Те ж тепло незгасиме в долонях.
За пройденим не варто сумувати,
Попереду гряде весни пора,
Хай щедрим буде ювілейне свято – 
Здоров'я Вам, любові і добра!

З повагою правління райспоживспілок,
райспоживтовариств та інші члени 
Споживспілки Житомирської області.


*************************

З величезною приємністю, тепло і щиро вітаємо з особистим ювілеєм нашого земляка, уродженця Ємільчинського району, голову правління спілки споживчих товариств області Степана Максимовича Григор'єва.

Буваючи у службових відрядженнях чи у приватних поїздках на малій своїй батьківщині, у селі Андрієвичі, Степан Максимович завжди навідується не лише до правління райспоживспілки, а й при нагоді – до правлінь сільських споживчих товариств та до наших кооперативних крамничок, аби, як мовиться, на власні очі побачити що, де і як.

Степан Максимович своїми вагомими здобутками у праці та активною життєвою позицією прославив не лише свій рідний район, а й всю нашу область. Його ім'я червоними літерами занесено до списку кращих людей Ємільчинщини.

Ми пишаємося своїм земляком і дякуємо долі за щастя торувати спільну кооперативну стежину під його мудрим керівництвом.

Шановний Степане Максимовичу, з нагоди Вашого ювілею прийміть наші сонячні вітання і щонайкращі побажання:
                               
                                 Хай доля шле Вам і добро, і щастя,
                                 Міцне здоров'я, море благ земних,
                                 А щедрі дні, мов рушники квітчасті,
                                 До сотні літ хай стеляться до ніг.

Із глибокою повагою земляки-кооператори з 
Ємільчинського району


*************************
Шановний Степане  Максимовичу!

24 квітня – червоний листок Вашого особистого календаря. Цьогоріч він до того ж ювілейний. То ж дозвольте Вас тепло і щиро привітати, висловити свою глибоку шану, повагу і вдячність не лише за Вашу високу професійність, працелюбність, компетентність, а й тепло Вашої душі і доброту серця.

    Ми пишаємося тим, що стільки років успішно, ефективно, сумлінно і плідно працюємо під Вашим  вмілим, мудрим керівництвом і є однією нероздільною командою, здатною на розбудову, збереження та зміцнення споживчої кооперації області.

    Зичимо Вам невичерпного джерела енергії, оптимізму, бадьорості і натхнення, духовних і фізичних сил, нових планів, задумів та успішного їх втілення у життя. Бажаємо Вам здоров'я і щастя.
                   
                 А щастя – це натхнення, Еверест,
                 Щастя – рідкісній подібне Музі,
                 Щастя – це, коли тобі твій хрест
                 Нести допомагають друзі!

Таких друзів ми Вам бажаємо і такі друзі у Вас є! Можете завжди на нас розраховувати.


З повагою шануючі 
Вас працівники усіх підприємств облспоживспілки.*************************

Шановний Степане  Максимовичу!
                   
Ваша трудова і громадська діяльність – це яскраві сторінки в історії споживчої кооперації не лише нашої області, а й всієї України,  та у   Вашому особистому життєписі, це приклад багаторічної сумлінної праці на керівній, відповідальній посаді, приклад гідний наслідування. І послідовників як у Вас так і у Ваших справ немало.

Отож, вітаючи Вас із ювілеєм, над усе бажаємо продовження усіх Ваших добрих справ та започаткування і успішної реалізації нових задумів, ідей і планів. А для їх здійснення зичимо

                   Любові Вам і злагоди в родині,
                   Не знати горя, смутку і біди,
                   Хай прибуває щедро Вам щоднини
                   Із сонця й вітру, із роси й води.
                                   Живіть в здоров'ї, в щасті й силі,
                                   Хай проти Вас роки будуть безсилі,
                                   Нехай зозуля Вам кує щоліта
                                   Многії, многії, благії літа.


З глибокою шаною і повагою -
 правління споживчого товариств "Відлуння" 
Спілки споживчих товариств Житомирської області.

*************************

Шановний Степане  Максимовичу!

Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди Вашого славного ювілею!
Зичимо Вам здоров’я на всі літа, від усього серця любові, щастя та добра, невичерпного джерела енергії, оптимізму та здійснення задумів!
Хай весна квітує у Вашій душі теплом, щедрою та прихильною долею, вірою у власні сили!
Бажаємо, щоб будь-які повороти на життєвій стежині завжди відкривали обрії майбутніх перспектив!
Плідних справ Вам на шляху служіння споживчій кооперації, а людська вдячність і шана нехай додають сил, снаги та молодечого оптимізму!

На килимі життя, немов чарівна м’ята,
Розквітла Ваша ювілейна дата, 
Нехай той квіт повік не одцвітає,
Нехай щоднини радість прибуває!
Ваш ювілей – то мудрості пора!
Нехай в душі панує доброта
На щедрі щастям, многії літа!
        Миру, злагоди Вам та довгого життя!

З повагою і  найкращими побажаннями 
педагогічний та студентський колективи 
Житомирського кооперативного коледжу бізнесу і права.